KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16108226
nr 1610 8226
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad G Potter, "Cats plaice restaurant". Akvarell, bildmått: 26x36 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:22:04
26/3 19:26:36